pBizi Arayın : 0212 325 08 84
Giriş Yap

MERKEZİ SÜPÜRGE SİSTEMİ NEDİR ?

Sistem, vakum ünitesi, vakum prizleri, vakum hattı(alt yapı tesisatı), egzoz hattı ile hortum ve aksesuarlardan oluşur. Vakum ünitesi ; otopark, sığınak, bodrum kat gibi  kullanılan mekandan uzak bir alana monte edilir. Vakum hattı(alt yapı tesisatı);  sıva altı olarak duvar veya zeminden ya da  asma tavan içinden özel pvc borular ile uygulanır. Vakum prizleri ; duvara veya zemine monte edilir. Hortum Aksesuar seti ; hortum iki şekilde kullanılır. Vakum prizi içinden çekip çıkarılır ya da elde taşınır.Elde taşınan hortum, duvara sabitlenen askıda muhafaza edilir. Vakum prizi içerisinde bulunan hortum(Max. 18 m.) istenilen uzunlukta çekip çıkarılır, temizlik işleri bittiğinde otomatik olarak toplanır. Egzoz hattı ; vakum ünitesine çekilen  ağır hava, egzoz hattı vasıtasıyla atmosfere verilir. Bu sayede toz ve alerjenlere karşı kesin önlem alınmış olur.

https://www.youtube.com/watch?v=zdnCbtsPY5k

SİSTEMAİR FABRİKASI​

Sistemair çalışanları, en yeni ve en kaliteli ürünleri bizlere sunabilmek için 7/24 aralıksız çalışmaktadır. Geniş ve kaliteli ürün yelpazesiyle temizlik için en ideal sistem olan Sistemair Merkezi Süpürge Sistemleri ile , hijyenik ve etkin temizliğin yanı sıra sessiz temizlik yapmanın keyfine varacaksınız.

FLEXIN (RETRAFLEX) SİSTEMİ OTOMATİK SAKLANABİLİR HORTUM

Flexin Sistemiyle birlikte artık peşinizde hortum taşımayacaksınız. Fexin temizlik olanağını en hijyenik ve en pratik şekilde yapabilme olanağı tanıyor.

RAHAT VE KOLAY KULLANIM İMKANI

Sistemair Merkezi Süpürge Sistemleri , en yeni ve teknolojik ürünleriyle temizlikte devrim yaratıyor. Kaliteli şık tasarımlarıyla , ve yüksek emiş gücüyle Merkezi Süpürge Sistemi piyasasında en ön sıralarda yerini aldı. 

EN PRATİK MERKEZİ SÜPÜRGE SİSTEMİ WOLLY 2 VAKUM ÜNİTESİ

Wolly 2 Vakum ünitesiyle Merkezi Süpürge Sistemi anlayışınız tamamen değişecek. Wolly 2 Vakum ünitesi yer kaplamayan gövdesi ve sessiz çalışması sayesinde bu alandaki en farklı ürün olduğunu göstermekte. Wolly 2 vakum ünitesini duvar içerisine ya da duvar üzerine monte edebilirsiniz

WhatsApp chat